Aranżacje Disco Polo

Regulamin

Strona główna Regulamin

Regulamin sklepu internetowego Studio Demo

 1. Sklep internetowy: Studio-demo Witold Świech ul.Orłowicza 21/38, 10-684 Olsztyn, Nip: 7391867332, Regon: 281093044, info@studio-demo.pl,  prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę studio-demo.pl. Oferta sklepu obowiązuje wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Studio-demo są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Studio-demo są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy rachunek. Sprzedawca jest zwolniony podmiotowo z podatku VAT.
 5. Zamówiony materiał muzyczny dostarczamy na adres e-mail klienta lub można go odebrać w siedzibie firmy.
  Możliwe są następujące formy płatności w sklepie:
  – przelewem na nasze konto bankowe lub Przelewy 24. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, plik mp3 jest wysyłany drogą elektroniczną.
 6. Klienci składający zamówienia w sklepie internetowym rezerwują towar. Do zawarcia umowy dochodzi w chwili wystawienia dokumentu sprzedaży.
 7. Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji zamówienia i czas dostawy.
  W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.
  Przesyłki podkładów muzycznych są dostarczane na e-mail.
 8. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą Poczty Polskiej, na adres firmy.
 9. Określając sposób realizacji zobowiązań sklepu Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu, zgodnego z umową poprzez wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.
 10. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 3 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru.
 11. Koszty dostawy w przypadku niezgodności towaru z umową ponosi sklep.
 12. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę.W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub,gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
 13. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu Studio-demo nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
 14. Sklep Studio-demo dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Niemniej w ciągu 14 dni od daty zakupu ma klient prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
 15. Dane osobowe składane przez Klienta przy zakupie towaru, są wykorzystywane wyłącznie do celów wysyłki towaru i do wystawienia dokumentów sprzedaży. Nie są udostępniane osobom trzecim.
 16. Termin realizacji to 1 do 5 dni roboczych. W przypadku zamówień indywidualnych termin realizacji jest ustalany indywidualnie z klientem.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe
W naszej ofercie
Jedyne w swoim rodzaju podkłady muzyczne

Studio Nagrań Demo
Witold Świech

tel.: 505 668 190
e-mail: info@studio-demo.pl

Wyjście
Przewiń na górę