Podkłady muzyczne dla wokalistów

Podkłady muzyczne dla wokalistów

Strona główna Podkłady muzyczne dla wokalistów

Nie ulega wątpliwości, że profesjonalnie przygotowane podkłady muzyczne stanowią dziś niezrównaną formę prezentacji wokalistów na różnego rodzaju konkursach, przeglądach, festiwalach i innych występach. Wykonujemy podkłady muzyczne na indywidualne zamówienie, które będą utrzymane w określonym przez Państwa stylu, klimacie i tempie.

Muzyka idealnie dopasowana

To bardzo wygodna forma usługi, ponieważ otrzymują Państwo muzykę idealnie dopasowaną do wcześniej określonych ustaleń. Wszystkie aranżacje opracowuje nasz doświadczony zespół, korzystając z profesjonalnego sprzętu oraz oprogramowania. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że zakupiona muzyka będzie spełniać wszelkie wymagania brzmieniowe, dając mnóstwo satysfakcji osobom, które będą miały z nią styczność.

Ceny podkładów muzycznych

Ceny wahają się między 200 zł. a 400 zł, w zależności od stopnia skomplikowania aranżacji oraz ilości wykorzystanych w niej instrumentów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Studia Demo. Nie znalazłeś podkładu, który Cię interesuje? Skontaktuj się z naszym zespołem. Wykonamy dla Ciebie muzykę na zamówienie.

Wykonujemy podkłady muzyczne na zamówienie, tworzymy własną muzykę autorską do: filmów, TV ,radia ,multimediów, internetu itp. Oferujemy również gotowe podkłady muzyczne dla wokalistów, które można posłuchać w poszczególnych kategoriach: Muzyka Pop, piosenka aktorska, poezja śpiewana, piosenka dziecięca, muzyka retro, muzyka religijna.

e-mail: info@studio-demo.pl lub tel: 505 668 190

W naszej ofercie
Jedyne w swoim rodzaju podkłady muzyczne

Studio Nagrań Demo
Witold Świech

tel.: 505 668 190
e-mail: info@studio-demo.pl

Wyjście
Przewiń na górę