Muzyka do projektów

Muzyka do projektów

Strona główna Muzyka do projektów

Muzyka do filmu, projektu i do synchronizacji z dowolnym dziełem

Nie ulega wątpliwości, że profesjonalnie przygotowane podkłady muzyczne stanowią dziś niezrównaną formę prezentacji wokalistów na różnego rodzaju konkursach, przeglądach, festiwalach i innych występach.

Specjalizujemy się w wykonywaniu aranżów w różnych stylach, od jazzu i chill outu, przez pop, disco i dance, aż po kolędy i inne nastrojowe utwory.

Udostępnianą przez nas muzykę można wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Świetnie sprawdza się w lokalach gastronomicznych, w pubach, barach i restauracjach, jak również w szkołach tańca czy różnego rodzaju punktach handlowych i usługowych. Bardzo często stanowią one tło dla stron internetowych, prezentacji filmowych i multimedialnych czy przerywników w centralach telefonicznych. Można je synchronizować z dowolnymi dziełami, tekstami i akompaniamentem. Wykupując konkretny podkład muzyczny, nabywają Państwo prawo do wykorzystania go w dowolny sposób.

Jesteśmy przekonani, że jest to znakomita oferta nie tylko dla wokalistów, ale również dla przedsiębiorców, którzy chcieliby legalnie wykorzystywać ciekawe motywy muzyczne w swojej działalności, niezależnie od jej charakteru.

Zamówienia przyjmujemy również telefonicznie kontakt – tel. 505 668 190

W naszej ofercie
Jedyne w swoim rodzaju podkłady muzyczne

Studio Nagrań Demo
Witold Świech

tel.: 505 668 190
e-mail: info@studio-demo.pl

Wyjście
Przewiń na górę